WEB JOIE AGENCY

Розробка сайтів
для бізнесу

Дизайн Маркетинг Розробка

Наша команда

Олександр
Бердишев

Продакт менеджер, дизайнер

John
Holland

Маркетолог

Микола
Олійник

Продакт менеджер

Lee
Smolin

Програміст

Максим
Глухів

Головний дизайнер

Таня
Морозова

Контент менеджер

93

Створено сайтів

15

Магазинів розроблено

129

Налагоджено кампаній Google Ads

5

Років в сфері розробки сайтів

8

+ Працівників

15

+ Сайтів просунуте в топ

Чому ми?

М и – команда фахівців в сфері IT, робимо кожну роботу унікальної

Н ас рекомендують, отримавши бажаний результат у вигляді прибутку або трафіку

К оллектив – з душею підходить до розробки, втілюючи в ній всі наші-ваші задумки та ідеї

Дизайн Маркетинг Розробка

Останні роботи

Всі роботи в розділі портфоліо

ww2.ariscard.net

Корпоративный сайт для сети АЗС

shinseki.com.ua

Landing - магазин ресторана суши

vitus.com.ua

Корпоративный сайт для крупного Украинского производителя пружин

uael.in.ua

Корпоративний сайт для логістичної компанії

statemotors.org

Landing page з постачання авто

apk-global.com

Корпоративний сайт для будівельної компанії

hk-design.com.ua

Сайт для студії дизайну

www.maxbudugai.com

Сайт для стоматологічної клініки

veol.com.ua

Каталог магазин постільної білизни

oxotka.com

Сайт магазин доставки їжі

emts.com.ua

Сайт каталог медобладнання

mkvector.com

Сайт для фірми з послуг ремонту

oknagrad.com.ua

Landing page для будівельної фірми

logistic-makgroup.com.ua

Landing page для послуг вантажоперевезень

laperonni.com

Сайт з доставки їжі

Як відбувається розробка

1 Аналіз

Аналізуємо ринок, знайомимося з Вашим бізнесом. Наш менеджер виявляє особливості та основні “болі” Вашої галузі для складання плану створення максимально продуктивного веб сайту.

2 Рішення

Розробка технічного завдання для створення корпоративного сайту, продумування основних функцій сайту і опису всіх етапів робіт.

3 Розробка

Створення корпоративного сайту, розробка макета сайту, розробка дизайну сайту з урахуванням поставлених завдань. Ми продумаємо всі необхідні функції і “фішки” для майбутнього веб сайту.

4Запуск

Після створення і наповнення сайту контентом, ми переносимо сайт на хостинг і Ваш домен. Це лише початок, далі йде етап раскурткі, реклами і головний виконавчий директор просування веб сайту.

Ціни

*Кожна робота оцінюється індивідуально

Сайт
візитка

Сайт-візитка з короткою інформацією про Вашу послузі-діяльності.

від 4000 грн

Сайт
корпоративний

Інформаційний сайт для фірми, компанії, агенції на 4-6 і більше сторінок.

від 8000 грн

Сайт
Landing page

Односторінковий сайт для продажу послуги або невеликої кількості товару цільовій аудиторії.

від 5500 грн

Сайт
інтернет магазин

Ресурс для продажу товару через інтернет.

від 14000 грн

Сайт
портал

Великий-об'ємний сайт, на приклад: новинний портал або файлообмінник, де можуть бути: різні анкети,
фото-відео файли, статті та багато іншого.

від 20000 грн

Розробка
логотипу

Розробка унікального лого для Вашого бренду

від 2000 грн

Розробка
фірмового стилю

Розробка унікального фірмового стилю для Вашого бренду

від 3500 грн

Додаткові
послуги

Ми можемо надати Вам якісний і надійний хостинг, технічну підтримку, наповнення сайту, аналітику і багато іншого.

від 200 грн
Розрахувати вартість робіт online

Наші клієнти

Ми пишаємося нашими роботами і прагнемо
продовжувати працювати з новими клієнтами на постійній основі

Створення сайтів в Києві і Україні

Створення сайтів – це головна спеціалізація веб-студії joie, наші фахівці мають більше 8 років досвіду в сфері IT, а сама студія існує вже більше 2 років, ми любимо свою роботу і намагаємося робити кожну роботу краще, застосовуючи набутий досвід і знання .

Наша студія може запропонувати Вам різні рішення: розробку веб-сайтів, сайтів візиток, корпоративних сайтів, landing page і інтернет магазинів. Ми індивідуально підходимо до кожної роботи, все залежить від Ваших цілей, часто необхідний просто сайт-візитка або невеликий Лендінгем для невеликих цілей і якісного результату, ми готові гарантувати Вам професійну роботу.

Для максимально ефективного результату ми аналізуємо Ваших конкурентів що б створити сайт краще, ніж у них і дати Вам перевагу в веб світі. Для розробки функціонального сайту, ми можемо так само запропонувати Вам: розробку логотипу, написання унікального контенту для сайту, фотозйомку і багато іншого. Замовте розробку сайтів у web-joie.

До початку створення сайту слід проаналізувати що буде в себе включати продукт виходячи з майбутньої аудиторії сайту, Ваших побажань, знайти унікальні рішення, яке виділить Вас в середовищі конкуренції. Розробка інтернет магазину, Лендінзі, сайту-візитки, корпоративного сайту або сайту порталу, ось серед чого нам належить зробити вибір, ми все обговоримо і дамо Вам сайт, який на 100% виконає своє завдання.

Сьогодні студія joie – одна з найбільш зростаючих компаній на ринку, ми робимо сайти за найдоступнішою ціною в сегменті якісної розробки сайтів в Києві і Україні.

Розробка сайту-візитки в Києві і Україні

Сайт візитка розробляється тоді, коли стоїть завдання передати користувачам коротку інформацію про Вас в інтернеті. Розробка такого сайту займає в середньому від 3 до 14 днів, ми зробимо красивий (унікальний) дизайн, він запам’ятається новим відвідувачам сайту і у них складеться правильне перше враження про Вас. Замовити сайт візитку можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами, зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто, якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України – ми легко можемо працювати з Вами віддалено.

Розробка корпоративного сайту в Києві і Україні

Корпоративний сайт розробляється для більшого бізнесу, фірми або компанії з 4-6 сторінками, фото галереєю, інформаційними сторінками і багатьом іншим, що обговорюється перед початком розробки такого сайту. Розробка корпоративного сайту (сайту компанії) займають в середньому від 7 до 21 дня, ми придумаємо гарний (унікальний і незабутній) дизайн, він буде залучати нових відвідувачів сайту і у них складеться правильне, приємне перше враження про Вашу діяльність. Замовити корпоративний сайт можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту під конкретно Вашу послугу або виробництво, всі погодження з Вами, зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити корпоративний сайт в Києві буде максимально просто, якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України – ми легко можемо працювати з Вами віддалено.

Розробка Landing page в Києві і Україні

Якщо у Вас є послуга або невелику кількість товару, то створення Лендінзі може залучити багато клієнтів і дати Вам більше заявок, дзвінків і продажів. Ми робимо якісні, які продають, адаптивні під всі екрани, кросбраузерності і красиві лендінговие веб-сторінки. Ми надамо Вам дизайн Лендінзі виходячи з топових західних тенденцій веб-дизайну. Напишемо унікальні, які продають тексту для landing page з якісними, продуманими заголовками для правильної подачі товару або послуги відвідувачу сайту.

Замовити Лендінгем у нас просто і доступно, зверніться до нас і отримаєте безкоштовну консультацію з будь-якого питання, пов’язаного з розробкою сайтів в Києві, Україні.

Розробка Інтернет магазину в Києві і Україні

Коли Ви визначилися що хочете продавати через інтернет і у вас товару більше, ніж для звичайного Landing page, то ми запропонуємо Вам створення інтернет магазину на найпопулярніших і зручних CMS (система управління сайтом).

Інтернет магазин буде продавати Ваш товар, буде фільтр товарів, корзина, оформлення покупки, може здійснити оплату через онлайн платіжні системи через захищений (https) протокол, можемо передбачити мультивалютність і багатомовність інтернет магазину для продажу за кордон або ж іноземцям. Створення інтернет магазину у нашій студії займе від 14 днів до 1-2 місяців, в залежності від ряду поставлених нам завдань. Ми підберемо дизайн магазина під конкретно Ваш товар, всі погодження з Вами, зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий інтернет магазин. Заказать інтернет магазин у Києві буде максимально просто, якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України – ми легко можемо працювати з Вами віддалено.

Потрібно створення веб-сайтів в Києві?

Ми відповідально виконуємо свою роботу. І з задоволенням будемо супроводжувати Вашу діяльність в інтернеті.

Веб-студія Joie:

  • Чи допоможе вибрати доменне ім’я для сайту (www.joie.com.ua)
  • Налаштувати і забезпечить технічну підтримаю хостингу.
  • Зробимо креативний дизайн сайту, логотипу, банера, візиток.
  • розкрутити сайт, зробивши якісне SEO просування.
  • Відповість на всі Ваші питання

Ми цінуємо Ваш і своїм часом – здаємо всі роботи в строк без затримок. На всіх етапах розробки будь-якого з сайтів ми завжди будемо на зв’язку, погоджуючи з Вами всі необхідні нюанси. Замовити створення сайту у студії joie – просто і доступно!